Stowarzyszenie Kaszyńskich
Zaproszenie na VI Spotkanie Rodu Kaszyńskich. WĄBRZEŹNO 2019.

Zaproszenie na VI Spotkanie Rodu Kaszyńskich. WĄBRZEŹNO 2019.

Wielce Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy!

Zgodnie z ustaleniami na ostatnim Spotkaniu Rodu w Pątnowie, wskazującymi na potrzebę ich organizowania, Stowarzyszenie Rodu Kaszyńskich serdecznie  zaprasza Państwa na VI Spotkanie Rodu Kaszyńskich do Restauracji „Zamkowa” w Wąbrzeźnie. Rozpocznie je uroczysta Msza św. w intencji Rodu, w niedzielę dnia 16 czerwca 2019 r. o godzinie 8:15 w Kościele Rzymskokatolickim p.w. Matki Boskiej Królowej Polski w Wąbrzeźnie. Szczegółowy plan spotkania  Goście otrzymają przy rejestracji i odbiorze identyfikatorów. Program obejmuje  m.in. genezę Rodu Kaszyńskich na Ziemi Chełmińskiej, prezentację strony internetowej i Biuletynu Rodu Kaszyńskich jak również zapoznanie się z pięknem i historią malowniczego Wąbrzeźna. Nie zabraknie kultowego konkursu „rzut podkową”, którego organizatorami są Liliana i Janusz Kaszyńscy z Gdyni.

Dla chętnych istnieje możliwość przyjazdu dzień wcześniej, w sobotę 15 czerwca 2019 r. Zainteresowani noclegami proszeni są o kontakt telefoniczny podany w „Informacjach organizacyjnych”. Imienne zgłoszenia uczestnictwa oraz wpłaty udziału w spotkaniu, w wysokości 130 złotych od osoby, prosimy wpłacić do dnia 15 maja 2019 r. na konto bankowe Stowarzyszenia Rodu Kaszyńskich podane w „Informacjach organizacyjnych”.

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za przekazanie tego zaproszenia innym Rodakom, których adresów nie posiadamy, oraz zachęcenie ich do rodzinnego udziału w naszym Spotkaniu.

Aby otrzymać „Informacje organizacyjne” Spotkania  prosimy o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA KONTAKTOWEGO.

Z wyrazami szacunku, przyjacielskimi pozdrowieniami i życzeniami wszelkiej pomyślności!

Zarząd Stowarzyszenia Rodu Kaszyńskich

03 marca 2019 r.