Stowarzyszenie Kaszyńskich
Święta Zmartwychwstania Pańskiego

Święta Zmartwychwstania Pańskiego

NIECH TEN WIELKI TYDZIEŃ PEŁEN ŚWIĄTECZNYCH MYŚLI
BĘDZIE DLA WAS PIĘKNEM W SERCU

Oby w naszych sercach był widoczny blask nadziei Zmartwychwstania.
Cieszcie się szczęściem z rodziną, radosną chwilą, zdrowiem, życiem.
Niech ten czas będzie nadzieją na ostateczne zwycięstwo dobra nad złem.

Zarząd Stowarzyszenia Rodu Kaszyńskich