NIECH TEN WIELKI TYDZIEŃ PEŁEN ŚWIĄTECZNYCH MYŚLI
BĘDZIE DLA WAS PIĘKNEM W SERCU
Oby w naszych sercach był widoczny blask nadziei Zmartwychwstania.
Cieszcie się szczęściem z rodziną, radosną chwilą, zdrowiem, życiem.
Niech ten czas będzie nadzieją na ostateczne zwycięstwo dobra nad złem.
Zarząd Stowarzyszenia Rodu Kaszyńskich

