Stowarzyszenie Kaszyńskich
Pomagamy sobie

Pomagamy sobie

Bez Twojej pomocy to wszystko nie będzie możliwe. Na każdym z nas ciąży odpowiedzialność za los innych, dlatego prosimy o przekazanie 1,5% podatku na rzecz wszystkich potrzebujących pomocy.

Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez: pomoc moralną i materialną Członkom Rodu.

Zainteresowani mogą przysyłać na adres mailowy Stowarzyszenia Rodu Kaszyńskich ulotki
potrzebujących 1,5%, z Rodu Kaszyńskich w formacie, np. PDF lub innej.

Cześć, ostatnie miesiące były dla mnie ciężkie, lecz kiedy poznałam diagnozę dostałam ogromne wsparcie od rodziny, znajomych i przyjaciół, Te wsparcie sprawiło, że nie pozwoliło mi się poddać , i już dzisiaj za to wszystkim dziękuję

Jestem przeszczęsliwa że wokół mnie mam takie osoby, serce mi rośnie !

Dzis czuje się dobrze ,każdy dzień jest inny , nie wiem jaka czeka mnie przyszłość , aczkolwiek dzięki wszystkim myślę pozytywnie.

Medycyna poszła do przodu i jestem już pod opieką lekarzy , jestem w programie lekowym i biorę lekarstwo , które mam nadzieję pomoże mi normalnie żyć.

Będę wdzięczna za 1 5 % podatku , pieniądze przeznaczę na rehabilitację, która odgrywa ważną rolę w życiu w celu zachowania sprawności.

Jeszcze raz dziękuję

 

Joanna Ka

Wiele osób prosiło mnie żebym napisała troszkę więcej na temat choroby Jeremiego. Choroba Hirschsprunga, na którą cierpi synek jest niebezpieczną chorobą genetyczną, która upośledza jeden z głównych procesów życiowych – trawienie pokarmów i wydalanie.

Jeremi przeszedł wiele poważnych operacji w tym dwie ratujące życie. Synek ma wyłoniona ileostomię i zmaga się z uciążliwymi oraz bolesnymi problemami układu pokarmowego tj.bóle brzucha, wymioty, rozwolnienie, które prowadzą do odwodnienia organizmu. Każde nawet najzwyklejsze przeziębienie może skończyć się dla nas pobytem w szpitalu.

Jeremi wymaga stałego leczenia, drogich sprzętów medycznych, odżywek pokarmowych i probiotyków.

Nasza walka trwa od urodzenia Jeremiego I będzie trwała zawsze….

Dziekuje wszystkim za wsparcie, dobre słowo i tak jak co roku prosimy o 1,5 % dla Jeremiego

#jeremiśmalutkimiś #chorobahirschsprunga #hirschsprungsdisease #hirschsprungsdiseaseawareness #chorobyjelit #maływojownik #littlewarrior